.

.

Шик во градината на Браун

Шик во градината на Браун

DEN 152.64

Количината на стоката
Това е достапна

Привлечете повеќе пријатели со пердуви во вашиот двор со оваа градинарска шик на Браун! Хамингберд храна за птици. Тој нуди висока енергетска мешавина на хранливи материи до колибри за да ја одржи нивната висока метаболичка стапка. Оваа храна за птици на Браун треба само да се меша со вода од чешма за да се создаде инстант нектар што наликува на храната што ја уживаат колибри во природата. Нема вештачки засладувачи или бои, туку наместо тоа користи природен кармин за да му даде карактеристична црвена боја. Шик на градината на Браун! Hummingbird Instant Nectar Fird Food, 8 мл : мешавина од висока енергија. Нема вештачки засладувачи или бои. Секоја торба од 8 мл прави 32 мл инстант нектар за колибри. Пакет што може да се реализира.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата