.

.

Лесни улични сандали за фустани магнолија

Лесни улични сандали за фустани магнолија

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чекор елегантно во вечерните часови со улицата Магнолија по лесна. Со деталите инспирирани од змијата или сјајот, оваа асиметрична фустан сандала е дизајниран на лесна флекс -надворешна плоча со внатрешна еластична гума за да помогне во обезбедувањето на прилагодено вклопување. 2 1/2 "потпетица за фустани. Дарежливо постепена манжетна што ја перница стапалото. Внатре во еластичното здолниште за прилагодено вклопување. Заоблен отворен пети. Лесен флекс аутсолет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата