.

.

памук на Georgeорџ опуштени фармерки, 2 пакувања

памук на Georgeорџ опуштени фармерки, 2 пакувања

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Опуштените фармерки на Georgeорџ мажи се неопходни гардероба. Двојно на вашите омилени фармерки со овој 2 пакет. Конструирани од 100% памук во тешка категорија, овие класични фармерки се машини што се перат за лесна нега. Овие се достапни во разновидни бои и големини. Пар со мета или копче за класичен изглед. Georgeорџ е едношалтерски опсег за мажи кои сакаат да изгледаат добро без напор и носи безвременски, машки изглед ажуриран со современ стајлинг. Седи на половината. Опуштено низ колкот и бутот со зашилена нога. Зашиени џебови за лажички и монети. 2 џебови. Копче пред и патент летаат. Машинско миење ладно. Избрани големини на располагање. Достапно во разновидни бои. Памук САД ТМ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата