.

.

Маица за девојчиња Garanimals Baby Girls & Toddler Girls, раб, здолниште и шорцеви, сет на облека со 4 парчиња, големини 12M-5T

Маица за девојчиња Garanimals Baby Girls & Toddler Girls, раб, здолниште и шорцеви, сет на облека со 4 парчиња,

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Измешајте и совпаѓајте го овој симпатичен сет со четири парчиња за вашето бебе или девојче за дете и гледајте како се расплетува сложеноста. Тоа е моментална надградба на гардероба во која има маички, пар шорцеви и здолниште со двојно здолниште за вашата девојка. Совет : прави одличен подарок за неа. Исклучиво на. Вклучува 1 графичка маица со кратки ракави со две парчиња, 1 графичка маица со кратки ракави раб, 1 цврсто здолниште и 1 темно миење тексас шорцеви за печатење. Маици : екипаж; кратки ракави. Здолниште/шорцеви : стил на влечење; Еластична половината. Маици : 60% памук/40% полиестер; Деним шорцеви : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс; Здолниште : 98% памук/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маица за девојчиња за бебиња и мали деца, здолништа и шорцеви поставени од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата