.

.

Garanimals Baby Girls Long Sleeve Mi & Match облека за деца, 14-парчиња, големини 0 3- месеци

Garanimals Baby Girls Long Sleeve Mi & Match облека за деца, 14-парчиња, големини 0 3- месеци

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете го нејзиниот стил за успех со Garanimals Mix ‘N натпреварувачки облеки Кид-пакет! Во максимизирање на сетот од 14 парчиња, ова дете-пакет е комплетно со седум облеки кои се совршени за секоја пригода. Исклучиво на. Материјал : маици и џогери : 60% памук/40% полиестер; Теловии : 100% памук; Печатени хеланки : 98% памук/2% спандекс; Цврсти хеланки : 69% памук/27% полиестер/4% спандекс; Слаби фармерки : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 маици; 4 телесни тела; 4 џогери; 1 пар слаби фармерки и 2 пара хеланки. Карактеристики на маицата : екипаж; долги ракави; Сеопфатно печатење или графичко печатење од предната страна; Супер-мека. Карактеристики на каросеријата : екипаж; долги ракави; Сеопфатно печатење или графичко печатење од предната страна; Затворање на копчињата на дното; Супер-мека. Карактеристики на џогер : стилизирање на влечење; еластична половината со влечење; две странични џебови; манжетни глуждови; Супер-мека. Карактеристики на слаби фармерки : стилизирање на влечење; еластична половината; две странични џебови; Две џебови за лепенка. Карактеристики на хеланки : стилизирање на влечење; еластична половината; Сеопфатно печатење и цврсто. Кутија за подароци за деца со 14 парчиња облека за девојчиња од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата