.

.

Вини Пох Памук тесни фит пижами, сет со 2 парчиња

Вини Пох Памук тесни фит пижами, сет со 2 парчиња

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вашето девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој има свои омилени ликови. 2-ПЦ сет вклучува шарен печатен врв со долг ракав и долг дно со еластична лента за половината. Памучно ребро. Сноп-вклопување. Сет од 2 парчиња. Врвот со долг ракав со долго дно. Шарени отпечатоци. Памук плете. Еластична лента за половината на дното.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата