.

.

Дополнителна цврста контрола на женската контрола на женските, со кратка облека со високи половини со високи половини

Дополнителна цврста контрола на женската контрола на женските, со кратка облека со високи половини со високи

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето кратко момче со hi-waist tummy tuck обезбедува дополнителна цврста контрола, кревање и обликување на стомакот, колковите и горните бутови. Направена од ткаенина со високи перформанси што се чувствува свиленкаста против кожата, овој Hi-saisted средно-буден шапер е доволно удобно да се носи секој ден и под секоја облека-од вашите омилени фармерки до вашиот најпогоден коктел фустан. Loveе го сакате дишениот, памук-како џусет и начинот на кој интегрираните двојни панели што одговараат на формата обезбедуваат максимална компресија, трансформирајќи ја вашата силуета без да се чувствувате рестриктивно. Иновативните споеви на крстосници околу торзото обезбедуваат мазно, без пинч, а нашите патентирани прекрасни силиконски ленти околу отворите на нозете не значи возење нагоре и нема видливи линии. Дополнителна цврста контрола и обликување : ги трансформира вашите мирифи, стомакот, половината, колковите и горните бутови . Прекрасен раб® : Силиконски раб околу отворите на нозете без возење, без линии, без шега! Со засилување на крискрос што се протега на горниот и долниот дел на стомакот ќе го крене и трансформира стомакот, ќе ви даде моментален меч . Вметнувања од мрежа : се прилагодува на половината за без копање, нотка или тркалање . hi-waist : ова стилско момче кратко Постигнува високо на половината за да понуди супериорна контрола, а исто така да се спречи врвот на мафинот . единечен задниот дел од задниот дел : единечен парк со цвест во центарот на центарот обезбедува дополнителна дефиниција за секси, заоблен заден дел, без да го исмејувате туш!. Момче кратко : 13 ”вкупна должина што е совршена за пократки должини на фустанот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата