.

.

Бања што не се миеше нелизгален фланел под катче за бања, поставен во морска храна

Бања што не се миеше нелизгален фланел под катче за бања, поставен во морска храна

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Додадете допир на луксуз во вашата бања со сетот за килим со бања со 3 парчиња. Вклучувајќи душек што совршено се вклопува пред вашиот мијалник или када и мат што се вклопува околу повеќето стандардни тоалети. Супер фланелен материјал ги гали нозете додека излегувате од кадата или додека се подготвувате за денот пред огледалото. Надградете го изгледот на вашата бања со комплетот за килим со бања со 3 парчиња. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3см поради рачно мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Боите може да имаат разлика како различен дисплеј, разберете. Бања што се мие за нелизгање на фланел под подот, бања контура, комплет 3 во 1 пакет содржина : 1 x бања со бања, 1 x капакот на капакот, 1 x килим за контура. Материјал : Фланел. Покрив за капакот : 44x37x0.8cm /17.3"x14.6"x0.3"(l*w*T). Големина на бања со големина : 74 x 44,5 x 0,8cm /29.1 "x 17,5" x 0.3 "(l*w*t*t ). Големина на тепих на контура : 44,5 x 39,5 x 0,8cm/17,5 "x 15,6" x 0,3 "(l*w*t).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата