.

.

Prinz Homestead 3-отворено колаж со слики со слики, сива, таблета или wallиден дисплеј

Prinz Homestead 3-отворено колаж со слики со слики, сива, таблета или wallиден дисплеј

DEN 543.84

Количината на стоката
Това е достапна

Канализирајте го рустикалниот изглед на обновено дрво со оваа потресна рамка за слика на сива колаж од Prinz. Изработена од долготрајната МДФ Атрактивната три-фото рамка го подобрува шармот на која било земја или крајбрежен стил на дизајн. Во исто време, изгледа подеднакво дома во вашиот урбан мансарда или современ простор за живеење. Три отвори за фотографии од 4x6 ви овозможуваат да додадете персонализиран шарм додека останувате верни на вашите сензибилитети во дизајнот. Рустикален шарм - Прекрасен додаток на која било рустикална, крајбрежна или шема за декор на домашни куќи, оваа рамка за колаж има зачудувачки рачно -стрелање и изглед на дрвена штица. Трикратен приказ на фотографии-Вметнете ги омилените слики во рамо до рамо отворите на оваа рамка со три слики за да создадете инстант колаж. Направено со квалитетни материјали-оваа рустикална рамка за слика е потресена со рака и е направена од трајно дрво-инженерско дрво; Стаклената рамка штити фотографии од нечистотија, прашина и оштетување. Многу начини за прикажување-разноврсни опции за прикажување благодарение на двонасочниот штанд за вертикално и хоризонтално прикажување и закачалки за wallидови за без напор на wallидот. Размислена идеја за подароци - вметнете семејни фотографии, училишни портрети, снимки за одмор или други слики за да создадете сопствен подарок за некој близок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата