.

.

Wynwood Studio 'Oui oui жолто' животни wallидни уметности ПРИНТ - жолто, црно, 30 30

Wynwood Studio 'Oui oui жолто' животни wallидни уметности ПРИНТ - жолто, црно, 30 30

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Oui Oui Yellow, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна жолта боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декора. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентацискимали со тема за кучиња и кутриња за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење. Ноктите и закачалката, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Oui Oui жолти' Alsинарни animalидови за печатење - Yellowолта, црна, 30 "x 30".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата