.

.

DesignArt 'Шарен бохо уметнички пердуви сет I' Bohemian & Eclectic Print на природно бор дрво

DesignArt 'Шарен бохо уметнички пердуви сет I' Bohemian & Eclectic Print на природно бор дрво

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа оригинална животна уметност од дрво од дрво се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕКАЛАТИ ЗА ДЕЦАТИРАЕ НА ДЕЦАТИТЕ ПРЕД ОДГОВОРНИОТ ДИЗАЈН, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашите уметнички дела . Боемската и еклектичната ликовна уметност се директно печатени на Дрвото користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : хоризонтална. - Предмет : Тип на животни : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : Боемјан и еклектичен. - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : Сина 100% рачно изработена во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата