.

.

Оклахома град грмотеви премиер 4 4 Совршена декорна декларација

Оклахома град грмотеви премиер 4 4 Совршена декорна декларација

DEN 63.52

Количината на стоката
Това е достапна

Совршениот пресек 4 "x 4 " е задолжителен за прикажување на вашата случајна. Залепете го вашиот тим гордост на најразлични површини. Јасни графики за да се расположите за вашиот омилен тим. Сликата е исечена на надворешните димензии на логото, детали за целосна боја на трајната винил конструкција гарантира дека овој декларација има долговечност-исто како и вашата непоколеблива посветеност на вашиот тим. Оди тим! НБА Оклахома Град Град Премиер 4 "x 4" Совршен сечење декорација. Официјално лиценциран со лига и тим. Материјал со винил со винил, 3 -годишен рејтинг. Вклучува упатства за апликација. Тимска графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата