.

.

Атлетски работи женски шорцеви за велосипеди

Атлетски работи женски шорцеви за велосипеди

DEN 208.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за следниот тренинг или ден исполнет со активност. Овие шорцеви за велосипеди од атлетски дела се изработени во удобна ткаенина и природно контури на вашата форма и криви со истегнување финиш за целосна подвижност. Најдобриот дел : странични џебови за да ги задржите вашите најважни работи додека сте во движење. Материјал : Двојно плетено блокирање : 80% рециклиран полиестер/20% спандекс; Хедер Jerseyерси : 44% рециклиран полиестер/44% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 7 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови на страните. Карактеристики : истегнување ткаенина. Shustенски шорцеви за велосипеди од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата