.

.

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Вклучува шест бустер пакувања од Pokémon TCG : Sword & Shield - проширување на потеклото на потеклото. Покемон Трговски картички Игри : Меч и штит-осакатен пакет за засилување на потеклото. Секој засилувач пакет содржи 10 картички или 1 основна енергија или 1 VSTAR маркер. Картите се разликуваат според пакетот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата