.

.

Расел Машка и голема машка микрофлеа целосна поштенска јакна, големини до 3XL

Расел Машка и голема машка микрофлеа целосна поштенска јакна, големини до 3XL

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Наменето за лесно поставување и да ве загрее-додадете ја јакна на Микрофлече во вашата колекција на надворешни облеки во која има дизајн со целосна зип за безбедно вклопување и стајлинг. Оваа разноврсна активна јакна за мажи е обележана со два поштенски џебови за да ги задржите најважните работи додека сте во движење или да ги одржувате рацете топли за време на деновите. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Active. Јака : прикачен аспиратор со детали за кабелот за банџи. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 предни џебови за поштенски патенти имаат најважни работи. Карактеристики : мека и топла микрофлеа со трајно ткаено преклопување; Затегнати еластични полите и манжетни. Машка јакна за микрофлече со целосна зип од Расел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата