.

.

Miabellaенски женски 18-тина бело злато со дијамантски дијамантски фенси обетки со обрач

Miabellaенски женски 18-тина бело злато со дијамантски дијамантски фенси обетки со обрач

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Добијте зачудувачки изглед со овие италијански италијански миабела дијамантски, брадавини фенси обетки од 3/4. Изработени во бујно бело злато, овие блескави обетки имаат дизајн со дијамантски брадавици, изработени во дизајн од внатре. Полиран до брилијантност, удобно е обезбедено со затворање на пеперутки. Овие стилски обетки на италијански обрач ќе ја изнесат модата во вас. Изработено во 18 KT бело злато. Затвори за пеперутки. Фенси 3/4 обетки на обрачот. Направено во Италија. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата