.

.

И машка табла за силеџија на табла, до 2xl

И машка табла за силеџија на табла, до 2xl

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Убаво подигнете! Ажурирајте ја вашата активна облека со овој повеќенаменски резервоар за перформанси од And1. Лесен и дише, овој резервоар за мажи има управување со влага за да го повлече потењето од вашето тело додека ја носите вашата А-игра-совршена за судот, салата, поле или пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина М. лесна и дише. Екипаж. Без ракави. Лого печатење однапред. Помага да ја намали влагата. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Врвот на резервоарот за изведба за мажи од Al1ve.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата