.

.

Обединети ткајачи Камден Шакира ткаени полипропилен област килим

Обединети ткајачи Камден Шакира ткаени полипропилен област килим

DEN 1980.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овој прекрасен килим Камден Шакира има модерна шема и смели бои што ќе бидат совршен додаток на вашата современа област за живеење. Машина е направена од полипропилен предиво за издржливост и е отпорна на дамки, бледнее и мириси. Достапно во црна и слива. Обединети ткајачи Камден Шакира ткаени полипропилен област килим : моќност ткаена во висина на купот од 11 мм. Дебелиот куп е завршен со 4-естран над заклучувањето на бравата за свеж, чист изглед. Машината направена изградба за издржливост, отпорност на дамки и лесна нега. Достапно во различни големини и бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата