.

.

Мебел на Америка Велик дрво четворка кревет, близнак, темно орев

Мебел на Америка Велик дрво четворка кревет, близнак, темно орев

DEN 2640.00

Количината на стоката
Това е достапна

Направете го спиењето позабавно со додавање на овој четириаголен кревет со темно орев од дрво во собата на децата. Конфигурацијата во форма на L е совршена да го ставите сетот во аголот и да заштедите простор во собата. Достапно во разни бои, а исто така можете да додадете и под кревет за да се сместат повеќе гости. За мебелот на Америка : Мебелот на Америка® е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Мебел на Америка Велик Вуд Чадрупл кревет кревет, близнак, темно орев вклучува : еден (1) двоен четирикратен кревет кревет. Стил : Преоден. Заврши : Темен орев. Материјали : цврсто дрво, фурнир од дрво, МДФ. Прикачена скала. 29 "Клиренс на горниот кревет. Вметнете и заклучете ја структурата на зглобовите. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 3 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 119,88" L x 79,88 "W x 65" H. Тежина Капацитет : 300 фунти. Тежина на производот : 221 фунти. Кревет кревет : Точка #576695967.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата