.

.

Худи за загревање на женското руно од Reebok, големини xs-xxxl

Худи за загревање на женското руно од Reebok, големини xs-xxxl

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Еден студен ден не е натпревар за руно худи на Рибок. Изработено од премиум руно, оваа худи е супер мека и екстра пријатна. Лизгајте го додека ја упатувате вратата во салата, на прошетка или трчање. Спарете го со соодветни шорцеви за загревање (продадени одделно) за спортска облека што е дизајнирана за што и да е вашите планови за денот. Материјал : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : екипаж; прикачен аспиратор со влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : Лого од предниот и левиот ракав; Супер-меко премиум руно. Загревање на руно загревање за жени од Рибок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата