.

.

Фустан за женски ремени кошула

Фустан за женски ремени кошула

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој концепт фустан за женски ремени кошула е совршен начин да ги комбинирате вашите томбој и женски стилови заедно. Дизајнот на маицата и силуетата за миди фустани оди рака и рака за да создаде каузален, но шик фустан. Направено со стенд-ап јака и плоча со пет копчиња за да се создаде класичен изглед на маицата. Долгите, ракавите со ролна-таб се одличен начин да ги вклучите Thigs малку; Одете од валани четврт ракави до долга долга долга должина со објавување на копче. Стилот на маицата се вклопува во лабава и ја размачкува вашата фигура на начин на кој ќе сакате да се покажете. Пар со трагачи или станови за да го завршите овој изглед. Достапно во разновидни бои. Концепти Облека за женски ремени кошула : Тело : 100% памук. Женски фустан. Стил на маица. Само-вратен појас. Деколте за лажичка. Стенд-ап јака. Prontеб на предната биста. Долги, ракави со тркала. Лабаво вклопување. Достапно во разновидни бои. Вклучете се пред да се измие, машината миење со како бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, отстранете го навремено, топло железо кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата