.

.

Трговска марка ликовна уметност Моника Мизе „Бајка“

Трговска марка ликовна уметност Моника Мизе „Бајка“

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова подготвено да се обеси, Matted Rramed Art Piece има зајдисонце над вода со чамци.Моника Мисе прави фотографија уште од 17 години. Тоа е од каде потекнува нејзината инспирација, и тоа е нејзиниот начин да ја сподели убавината што ја гледа во ова вложување со општеството. Giclee print. Тип на рамка : Дрво црно. Димензии : 16 x 20. Уметник : Моника Мизе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата