.

.

Викторија К женски гладијатор мулти -јамки од плетенка сандали

Викторија К женски гладијатор мулти -јамки од плетенка сандали

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пар сандали на Викторија К со стил на гладијатор и мулти -јамка, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Стил на гладијатор. Мулти -јамка. Странична тока. 100% гумен ѓон. Достапно во други бои. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата