.

.

Лого за кратки ракави на бонобос Филдер Машки и големи машки кратки ракави, до 3XL

Лого за кратки ракави на бонобос Филдер Машки и големи машки кратки ракави, до 3XL

DEN 527.84

Количината на стоката
Това е достапна

Rep Fielder на дневниот весник во мека памучна мета покриена со оригинална графика. Исечете во вклопување со простор за да ги истражите градските улици и задните патеки во удобност. Ткаенина : 100% BCI памук. Грижа : Машината за перење. Измијте со слични бои или одделно. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "За средна големина. на кредитите за памук BCI поврзани со секоја ставка варираат. Bonobos Fielder Bright Sneove Graphic Tee (машки или големи мажи).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата