.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Birds Pirk Bird' - Blue, Red

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Birds Pirk Bird' - Blue, Red

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пинк птица, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има дизајн на квадратни ориентации и инсекти со тема на птици за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно обесеност. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и избледени мастила за да се гарантираат висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија животни wallидни уметнички платно „розови птици“ птици - сина, црвена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата