.

.

Единствени поволни цени за женски ватиран поштенски патент на мото -раглан ракавици бомбаш јакна

Единствени поволни цени за женски ватиран поштенски патент на мото -раглан ракавици бомбаш јакна

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Не мислевте дека бомбардерската јакна може да биде поладна. Оваа верзија има лесен, дијамантски витарен дизајн, за да можете да изгледате стилски насекаде. Ребрестиот трим го полира изгледот на овој ладен надворешен слој! Моделот носи xs. (Висина : 5'7 ", Градите : 33 1/2 ", половината : 23 5/8 ", колк : 35 ") Графикон за големина на тело (во инчи) Меѓународна големина- - Grath на градите Girth Girth - Ширина на рамото - 33 - 25- 14 3/4s - 35 - 27- 15 1/4m 37 - 29 - - 15 3/4 L - 40 - 32 - - 16 3/8xl - 43 - 35 - - 17 Единствени поволни цени за женски ватирани патенти на мото-раглан, бомбардерска јакна школка : 100% најлон, 100% полиестер. Увезени. Стојат јака. Ребрести трим. Џебови од странични патенти. Целосно наредени. Женска јакна. Машинско миење ладно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата