.

.

Модул за вклопување во ставка

Модул за вклопување во ставка

DEN 4271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Енергетска стоп предна Z16 еволуција керамички влошки за сопирачките WM36519. Power Stop Z16 Еволуција чисто возење керамички влошки за сопирачките се дизајнирани за сопирање без бучава. Површините на подлогата се термички изгорени за брзо пробивање. Влошките за еволуција имаат вистинска керамичка формула која ги одржува тркалата почиста подолго. Влошките за еволуција се произведуваат според стандардите TS16949 до спецификациите на OEM, вклучувајќи комори и слотови. Fits : Ford Bronco 1996-1994; Е-150 2003; Клуб вагон Е-150 2003; Е-150 Еконолин 2002-1994; Е-150 Еконолин Клуб Вагон 2002-1994; F-150 1996-1994.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата