.

.

18 18 Едноставно Daisy Jumble Floral Polyester Accent Pillow, Scallion Qty 1

18 18 Едноставно Daisy Jumble Floral Polyester Accent Pillow, Scallion Qty 1

DEN 655.84

Количината на стоката
Това е достапна

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 18 "x 18 " Scallion Jumble Floral Accent Pillow од нашата колекција Flipping For Fall. Оваа перница ќе ја додаде земјната естетика во вашиот кревет, троседот или фотелјата што ја баравте! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и совршено исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата