.

.

Чуда на нација Јуниори Училишна униформа Поло кошула со кратки ракави

Чуда на нација Јуниори Училишна униформа Поло кошула со кратки ракави

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

За училиште, специјални прилики и пошироко - изградете ја нејзината гардероба со разноврсна поло маица од Wonder Nation. Овој безвременски класик има дизајн без ознака за удобност во мека и издржлива ткаенина отпорна на смалување. Со ребреста јака и слаба плоча со три копчиња во најразлични бои отпорни на бледнее, таа ќе биде поставена во стил. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Редовно. Деколте : плетена плетена јака. Затворање : стил на пуловер со слаби плочки со три копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; отпорен на смалување; отпорни на избледени; контрастна лента за вратот на вратот; Одобрена од училишна униформа. Поло кошула на јуниори од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата