.

.

Flirty Flirty Light Leded Bustier, Style SA588

Flirty Flirty Light Leded Bustier, Style SA588

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сето тоа е игра и нема работа со оваа паметна чипка : 96%nlyon, 4%спандекс; Топ чаша : 100% полиестер. Светло поставена. Подлога. Инспириран будоар. Детали за чипка и накит. Затворање на задната кука и очите. Прилагодливи ленти. Појавување на гаќички достапни. Рачно миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата