.

.

Sumbell Industries Rustic Kitchen Rolling Pin Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, Design By Lil 'Rue

Sumbell Industries Rustic Kitchen Rolling Pin Graphic Art Black Framed Art Print Wall Art, Design By Lil 'Rue

DEN 3400.32

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 13 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. Уметнички дела се однесуваат на : кујна, тркалање, печење, прибор, рустикален. Дизајн од Лил Руе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата