.

.

Цимери жолти деко хексагон плочки кора и стапче за стапчиња

Цимери жолти деко хексагон плочки кора и стапче за стапчиња

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Прилагодете го секој простор со жолто деко хексагон плочки кора и лепена камен позадина од цимери. Ажурирајте ја секоја мазна, рамна површина, вклучувајќи wallsидови и мебел, можностите за украсување се бесконечни. Брз, забавен и достапен начин за украсување на вашиот простор, инсталирање на кора и лепење позадина за неколку минути. Едноставно излупете и лепете! Плус, извадете ги во целосни ленти за само секунди, чувајќи ги wallsидовите 100% безбедни. Повторно користење и лесен за употреба, стилизирајте го вашиот простор со кора и залепена позадина. Доаѓа со 1 ролна - ширина 18 инчи x 18,86 стапки; Опфаќа 28,29 квадратни метри. Печатено на безбедна, квалитетна подлога. Лесно за инсталирање - само излупете и лепете. Не остава леплив остаток на површината. Безбедно за насликани wallsидови. Се однесува на која било мазна, чиста, рамна површина; Производот може да не се придржува на нечисти, текстура, неодамна насликани или нестепени површини. Одлично за проекти за украсување на DIY, вклучувајќи мебел, скалила, додатоци и многу повеќе. Веднаш отстранлив и може да се репозиционира во целосни ленти. Супериорна јачина и својства за контакт хартија. Совршено и за изнајмувачите и за сопствениците на домови. Исчистете и оставете ја површината да се исуши пред настапување за најдобри резултати. Две лица се препорачуваат за инсталација. Излупете го производот се враќа назад 12 инчи истовремено и ја изедначи хартијата до wallидот. Целосно во согласност со Законот за подобрување на безбедноста на заштитата на потрошувачите (CPSIA).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата