.

.

Без граници јуниори плетете чипка со кратки ракави нагоре

Без граници јуниори плетете чипка со кратки ракави нагоре

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Овој забавен плетен врв од без граници има слоевит изглед како да ја надмине вашата игра во стилот на обични ноќи надвор. Со детали од тантела, овој плетен џемпер може да се облече нагоре или надолу, носена под симпатична тексас јакна или самостојно со омилен пар слаби фармерки. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : Висок врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка однапред; Ребрестиот плетено тело; Изгледот на сличен слој. Плеска чипка на јуниорите нагоре од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата