.

.

Трговска марка ликовна уметност езерото сончева светлина платно уметност од Пјер Леклерц

Трговска марка ликовна уметност езерото сончева светлина платно уметност од Пјер Леклерц

DEN 2601.60

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја што може да се претстави во различни големини 12 "x 24". Езерото Сончева светлина галерија обвиткано платно уметност. Пјер Леклерц. Тема : пејзажи. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Се одликува со пејзаж на планини и дрвја што се рефлектираат над езерото во еден сончев ден.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата