.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски плус големина во форма на слаби фармерки

Потпис од Леви Штраус и Ко. Womenенски плус големина во форма на слаби фармерки

DEN 431.68

Количината на стоката
Това е достапна

Потпис од Леви Штраус, строгата ткаенина одржува сè удобно бидејќи ја одржуваат својата форма. Вградената панел за стомаци ја измазнува вашата средина без да се чувствувате цврсто додека ги спарувате овие фармерки со омилен врв и чевли за повеќе опции за стилизирање. Материјал : 65% памук/33% полиестер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : слаби; седи веднаш под половината. Подигнување и инсејм : среден пораст; S = 27 ", M = 29", L = 31 "Inseams. Затворање : стил на влечење. Џебови : стил од 5 џеб. Карактеристики : Дизајн на ткаенина од истегнување; вграден панел за стомаци ја измазнува вашата средина без да се чувствувате цврсто. Women'sенски плус Обликување на слаби фармерки од потпис од Леви Штраус и Ко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата