.

.

Пионерската жена Милениум Капри, жени

Пионерската жена Милениум Капри, жени

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Панталоните на милениумските панталони на Pioneer Woman сега доаѓаат во должина на Капри за сончеви денови надвор. Останете удобно со лесен, еластичен половината и многу истегнување. Современиот крој става полирана завршница на која било облека. Влечете во обична графичка мета или пробајте го со проток на врвот за да го постигнете вашиот следен омилен изглед. Исклучиво на. Материјал : 74% рајон/22% најлон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : тенок. Подигнување и инсејм : среден пораст; 23" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Широка скриена еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Стекнување ткаенина обезбедува вкупна удобност и одлично закрепнување; печатење на сите. Millенски милениум се протегаат капри панталони од пионерската жена. Новата линија за облека на Pioneer Woman ги зема саканите флорали на Ree Drummond и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата