.

.

Атлетски работи женски активни шорцеви за трчање

Атлетски работи женски активни шорцеви за трчање

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Класичните шорцеви за трчање од атлетски работи го одржуваат тренингот на вистинскиот пат. Удобно вклопување и финиш за влага ги прават овие активни шорцеви што ќе ги достигнете повторно и повторно. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. среден пораст. Опуштено вклопување. Влечење на стајлинг; Еластична лента за половината. Две предни џебови. Мешање на мрежа; Заврши за влага. 62% полиестер/38% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Класични шорцеви за жени за жени од атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата