.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ МАНАТИЕ МАСТИВИ живот пливање када за бања за сликање графичка уметност бела врамена уметност wallидна уметност, дизајн од Ziwei Li li

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ МАНАТИЕ МАСТИВИ живот пливање када за бања за сликање графичка уметност бела врамена уметност

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 14 x 1,5 x 11 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер . За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајна поддршка на MDF, а потоа совршено. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : животно, морско животно, морски живот, када, манате, бања, школки. Дизајн од Зивеи Ли.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата