.

.

Патување до лопатката на коњите

Патување до лопатката на коњите

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Истражете го живиот свет на езерото со патувањето до коњскиот лопатка, забавна, едукативна играчка игра од Шлејх! Оваа игра е автентично детална и е идеална за часови на имагинативна игра. 51 парчиња .. Патувањето до лопатката на коњите е дел од коњскиот клуб. Коњскиот клуб е приказна за четворица најдобри пријатели по име Хана, Софија, Лиза и Сара. Овие четири девојки сакаат коњи. Секој има свој коњ, и живее во прекрасно мало село наречено Лејксајд. Приказната за девојчињата од коњски клубови е во центарот на пријателството, авантурата и секако нивната loveубов кон коњите. Giddyup! Идеално за деца на возраст од 5-12 години .. Schleich® е германска компанија за играчки и ние носиме реализам на ново ниво. Нашите висококвалитетни, потопни играчи на играње отвораат свет на имагинативни можности за мали деца и деца преку безбедна и едукативна игра. Сите производи на Schleich се внимателно дизајнирани да инспирираат здрава и креативна игра за преправања за деца како единствена играчка или дел од поголема колекција. Сите производи и користените материјали ги исполнуваат или ги надминуваат најстрогите применливи национални и меѓународни барања за безбедност на играчки. Ние сме водечка светска фигура компанија и во моментов нудиме шест различни тематски светови и над 300 производи дизајнирани да ги поучуваат и инспирираат децата додека се движат низ фази на развој. Од реалните светски светски светски производи, дивиот живот и коњскиот клуб до мистичните области на суштества Бајала и Елдрадор®, го ставаме светот во ваши раце. Шелич Коњски клуб патување до играчот на коњите на коњите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата