.

.

Домашни решенија женски влошки за водата за водата голи градски градник

Домашни решенија женски влошки за водата за водата голи градски градник

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Влошките за водата за водата за долна облека се полнат со мешавина од вода и природно масло за да се обезбеди подобрување на расцеп на природен изглед. Овие влошки се совршен начин да се создаде форма и да се даде природен лифт на вашата фигура. Влошките за водни градници се лесни и меки на допир, што ги прави удобно решение за целодневно носење. Loveе го сакате моменталното подобрување што ќе го добиете кога ќе ги вметнете влошките во градник. Овие влошки можат да се носат и во градници и во костими за капење. Водените влошки се полни со мешавина од вода и природно масло. Овие влошки ќе ви дадат најудобно искуство во форма на форма во подобрување. Тие се чувствуваат толку реални, ќе мислите дека сте вие!. Се вклопува во чашата од омилениот градник или костим за капење. Еден пар по пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата