.

.

Без граници на плетениот капчиња од капчиња на јуниори

Без граници на плетениот капчиња од капчиња на јуниори

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Земете го вашиот стил нагоре во никакви граници на ладно рамо селанецот. Воздушната капчиња и дава романтичен допир на овој тренд на трендот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. pullover Styling. Кратки ракави; Силуета со ладно рамо. 56% BCI памук/43% полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Студено рамо селанец врвот за јуниори од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата