.

.

Гербер новородено бебешки пешкир и сет за подароци за бања за мијалник, сафари, парче

Гербер новородено бебешки пешкир и сет за подароци за бања за мијалник, сафари, парче

DEN 131.84

Количината на стоката
Това е достапна

Осигурете се дека вашето бебе е чисто и удобно по капењето, со оваа 4-парчиња Тери Бања поставена од Гербер. Гербер веќе долго време е експерти за обезбедување квалитетни производи за бебиња од кои знаете дека можете да зависите, а овој сет на бања со 4 парчиња не е исклучок од тоа правило. Пакетот содржи една качулка 26 "x 30 " пешкир, и три мијалници 9 "x 9 ", за сите ваши потреби за перење и капење во бањата. Сите парчиња се направени од мека 80% памук од 20% полиестерска мешавина што ќе се чувствува меко на кожата на вашето бебе. Овој сет за бања има смирувачки и шарен дизајн, во кој има лесни блуз и портокали, и со забавно анимиран слон и декорација на жирафа на пешкир со качулка. Тие се идеални за широк спектар на употреба во бањата, без разлика дали миете или сушете, во и надвор од кадата. Сите парчиња се исто така целосно машини за миење, за лесно чистење без гужва кога вашето малечко е направено за капење. Подгответе се за следното време за бања и подигнете го овој сет денес! 4-парчиња Тери бања сет има сè што ви треба за следното време за бања. Смирувачки и шарен дизајн со светло блуз и лесни портокали, со забавна анимирана декорација на слонови и жирафа на пешкир со капи. Измијте ги крпите измерете 9 "x 9", а мерките за пешкири со качулка 26 "x 30". Направено од мешавина од 80% памук и 20% полиестер. Сигурно да се чувствувате меко на чувствителната кожа на вашето бебе. Гербер се експерти за создавање високо квалитетни производи за бебиња од кои зависиш. Идеално додавање на која било бања или расадник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата