.

.

Телефонски случај на iPhone и iPhone Pro 6.1

Телефонски случај на iPhone и iPhone Pro 6.1

DEN 239.04

Количината на стоката
Това е достапна

Huex - магла сива i Phone 14 кутија за мобилни телефони. Направено со свиленкаста мазна гумена обвивка и сила во неговото јадро, овој случај е направен со сè што ви треба. Тешките тактилни копчиња и свежите бои го прават овој едноставен, но напреден случај, мора да има! Заштита на влијание од 10ft / 3m. Свиленкаста мазна гума обложена. Тешки тактилни копчиња.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата