.

.

Две од атлетски дела девојки супер меки долги ракави на врвот и панталони термички долна облека

Две од атлетски дела девојки супер меки долги ракави на врвот и панталони термички долна облека

DEN 255.36

Количината на стоката
Това е достапна

Вашата ќерка ќе остане пријатна и тост во овој атлетски работи термички сет за совпаѓање на две парчиња. Одлични вести! Добивате двајца! Дишениот, одржлив, супер мек, сет без ознаки ќе го задржи вашето дете пријатно и удобно цела зима. Без разлика дали таа игра во снег, се поставува на училиште или во куќата што лежи наоколу, не можете да тргнете наопаку со сетот за термички долна облека за атлетски работи! Супер мек. Дише. Одржлив. Без ознака. Поставете. Пакет од 2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата