.

.

Студената индустрија студена фраза гнасен снежен човек зимски зимски модерно сликарство сива врамена уметничка печатена wallидна уметност, 14, дизајн од Нина Седум

Студената индустрија студена фраза гнасен снежен човек зимски зимски модерно сликарство сива врамена уметничка

DEN 457.44

Количината на стоката
Това е достапна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да се обеси во потрага по изјава. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Нина Седум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата