.

.

Уникатна разбој букет традиција гроздобер област килим или тркач

Уникатна разбој букет традиција гроздобер област килим или тркач

DEN 1871.84

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата на традиција комбинира весели бои со шик модели за да ја осветли секоја просторија. Класичните стилови и светлите бои обезбедуваат украсен декор за вашиот дом во оваа колекција. Секој килим има свој уникатен дизајн што го разликува од кој било друг килим. Тиркизна/2 '2 x 6' 0. Полипропилен. Машински изработени. Ранер. Турција. Семејна соба; Домашна канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска соба; Спална соба. 0,5 инчи. Упатства за нега : Вакуум редовно и самото место чисто. Затворен. За да се отстранат сите набори, флип килим наопаку и се тркалаат во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно во рок од неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може да варираат малку.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата