.

.

Нулум Савана Марокански раб област килим, 6 '9', беж

Нулум Савана Марокански раб област килим, 6 '9', беж

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Во Нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба да бидат меѓусебно ексклузивни. Основана со желба да се прекршат правилата за она што се очекува од килим во областа, се создаде нулом за да се пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста. Nuloom Savannah Maroccan fringe текстурирана волна област rughand wovenmade in indiamaterial : 100% woolbacking : без заднини : приклучоци за внатрешни работи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата