.

.

Тајни богатства женски и женски плус невестински резервоар и сет за спиење во боксер

Тајни богатства женски и женски плус невестински резервоар и сет за спиење во боксер

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Воведување на обичен невестински за тајни богатства. Подгответе се за големиот ден во овој врвен резервоар за чипка, изложба на екранот за изложување на екранот за разигран изглед, додека боксерските кратки се карактеризираат со детали за цвест. Секоја приказна во боја има различна изрека. Крем има г -ѓа, Аква има сопруга, црна има, сонувам од роза руменило. Овој сет е во супер мек рајонски спандекс плетена ткаенина која е лесна и удобна. Торт на резервоарот Т во ребро плетено рајонски спандекс. Детали од бела чипка на предниот и задниот деколте. Sequin како печатење на екран. Покриена еластична на боксерот. Детали за цвест напред.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата