.

.

Деца од тексас панталони за момчиња Гаранималс, големини со 4-10

Деца од тексас панталони за момчиња Гаранималс, големини со 4-10

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Неговите обични денови се комплетни со пар на дното од 365 деца од Гаранималс! Овие панталони од тексас се одличен пресврт на класика со украси за лепенка на ногата за дополнителна забава. Еластична половината за влечење го заменува традиционалното затворање на копчињата за да го задржи удобен во текот на целиот ден. Врзете ги овие панталони со графичката маица на Гаранималс и тој има облека подготвена за училиште, игра и пошироко! Исклучиво на. Материјал : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Полу вграден. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со функционално влечење. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : украси за лепенка на нога. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Деним панталони за момчиња од 365 деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата