.

.

Madden Girl girlyенска кода со пета од пета од сандала

Madden Girl girlyенска кода со пета од пета од сандала

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

"Мадден девојка " кода "е ретро-инспирирана. Нејзината лесна подножје на ногата го прави удобно да се прошетате, давајќи ви доверба да се справите во оваа потпетица на платформата. "Дното од дрво. Удобно и лесно постепено стапало. 3,5 инчи потпетица на платформата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата